HoliYoga RÖST
Ny hemsida www.holiyoga.se
StartsidaOm RöstyogaInstruktörsutbildningInstruktörerUlrica GulzKontakt



Instruktörer
Examinerade Instruktörer i Röstyoga Level One, de som har Level two står särskilt angivet!



Finspång

Ingbritt Swanö Wiklander + LEVEL TWO

tel: 070-3299841
mail: ingbritt.s-w@swipnet.se

 
Göteborg / Kungsbacka

Anita Milding

Cypressvägen 11

439 73 Fjärås

webadress...

anita.milding@telia.com

070-719 03 40




Haparanda/Lappträsk
Riitta Mantovaara
tel: 070-941 59 68
e-post: friteko-balans@telia.com


Nyköping
Cecilia Rudstam + LEVEL TWO
tel:
cecilia.rudstam@nykoping.se



Jämtland

Lena Severin + LEVEL TWO

Näs-Ålsta 336

83022 Fåker

070-1754306

leseverin@live.com


Stockholm


Ylva Deplanck
+ LEVEL TWO

Roots and Crown
070 403 46 65

Mimmie Moran

mail: mimmie@moran.se

www.moranyogainstitut.se

 

Irene Harrysson + LEVEL TWO

mail: ireneharrysson@hotmail.com
www.talordteater.com

Isabella Thambert

Åsögatan 131

116 24 Stockholm

070-3336264

info@isabellathambert.se

www.isabellathambert.se


 

Agneta Thermaenius + LEVEL TWO

Allmogevägen 31

187 30 Täby

070-668 7112

agneta.thermaenius(at)gmail.com

 


Jenny Revali

Fänkålstigen 17

771 43 Ludvika

070-40 45 105

www.revali.se

info@revali.se 


Luleå/Stockholm
Anette Vogel
e-post: anettevogel@hotmail.com



Sundsvall

Lina Blomqvist

tel: 070-2294406

lina@linablomqvist.se 

www.linablomqvist.se


Västerås

Annika Wallin + LEVEL TWO

tel: 0762-48 58 47

annika@aktivhalsoutveckling.se

www.aktivhalsoutveckling.se

Camilla Massaro + LEVEL TWO

tel: 0739856742

camilla.massaro@live.se


Gunilla Lindberg + LEVEL TWO

Gunillas musik och hälsa
Svensk klassisk massage
Röstyogainstruktör
Oberoende återförsäljare av Aloe Vera produkter
Studerar klangmassage hösten- 2010
Tel: 070- 480 69 72
Mail: gunilla.lindberg@svenskakyrkan.se

 



Åtvidaberg / Linköping

Elina Karsna

elinakarsna@gmail.com

0735-137936


StartsidaOm RöstyogaInstruktörsutbildningInstruktörerUlrica GulzKontakt